Digitürk Dizi Paketi Fiyat ve İçerikleri

04.12.2015 tarihinde Digiturk Kampanyaları kategorisine eklenmiş, 842 Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Digitürk Dizi Paketi Kampanyası

Digitürk Dizi Paketi, Sizlerde artık eski sıradan dizilerden sıkıldıysanız ve yeni dizileri daha kaliteli bir şekilde izlemek istiyorsanız bunun için paketlere göz atabilirsiniz. Ancak dizi seviyorsanız, Digitürk Dizi Paketi Kampanyası sizler için hazırlanmış demektir. Sizde bu muhteşem kampanya kapsamında yer alan Digitürk Dizi Paketi İçerikleri ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilir ve izlemek istediğiniz içerikleri dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Digitürk Dizi Paketi Fiyat açısından da oldukça uygun olup tüm kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Sizde Digitürk Dizi Paketi ile izlemek istediğiniz içerikleri izleyecek ve dizi kanalları dahil olmak üzere yüzlerce ulusal kanalı HD kalite ile izleyebileceksiniz.

digiturk-dizi-paketi-fiyat

Digitürk Dizi Paketine Neler Dahil?

  • En yeni ve En İyi Diziler – Amerika’da en çok tercih edilen ve sevilen 10 diziden 8’i Digitürk’te!
  • Ayda 80 Dizi 800 Bölüm – 80 adetin üzerinde dizi cepte, dilediğin zaman uygulamaları ile dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.
  • Farklı Dil Seçenekleri – Dil seçenekleri ile filmleri ister orjinal isterse dublajlı seçenekleri ile izleyebilirsiniz.
  • Ne Tür Dizi İstersiniz? – Aksiyon türünden fantastik yapımlara ve komediye her tür dizi Dizimax’de!

dizi-paketi-digiturk

Digitürk Dizi Paketi Fiyatı

Digitürk Giriş + Dizi Paketi + HD Servis muhteşem kampanya ile üye olan herkese ilk 3 ay indirimli fiyatı ile 19.99 TL kalan aylarda ise 35.99 TL. Sizlerde oldukça uygun fiyata Digitürk abonesi olacak ve izlemek istediğiniz içerikleri dilediğiniz gibi izleyeceksiniz.

Pakete Üye Olanları Bekleyen Hediyeler!

  • İlk Ay Lig TV
  • Ücretsiz Kurulum 
  • 1 Yıl HD HD Yayın Keyfi

digiturk-dizi-paketi

Kampanya Bilgileri

Kurulum; 12 Taahhüt ile Dizi Paketine üye olanlara kurulum ücretsizdir. Binada Digitürk merkezi sistem var ise kurulum merkezi sistem üzerinden gerçekleştirilir. Ücretsiz Kuruluma 20 M kablo dahildir. Kurulumun gerçekleşeceği yer belediye merkezinin dışında ise yol ücreti yetkili servis ekiplerince alınır.

Uydu Alıcısı; Uydu alıcısı üyelik süresi boyunca siz değerli kullanıcıların kullanımına tahsis edilir ve üyeliğiniz boyunca garanti kapsamı altındadır.

Detaylar; Bu kampanyadan yararlanmak için 12 ay taahhütle Giriş + Dizi Paketi’ne üye olunması gerekmektedir. Giriş + Dizi Paketi, ilk 3 ay ayda 19.99 TL ve kalan aylar ayda 35.99 TL olarak faturalandırılır. 1 yıl ücretsiz HD hediyesi için HD servisine 1 yıl taahhütle üye olmak gerekmektedir. Aboneliğin 1 yıllık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda iptale kadar geçen süre boyunca sunulan ücretsiz indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde faturalandırılır. Kurulum ücretsiz olup. Aktivasyon ise 20 TL’dir. Bu kampanya 3 Eylül 2015’e yeni üyeliklerde kadar geçerlidir.

Taahhüt Bozulursa Ne Öderim?; Taahhüt sizin tarafınızdan bozulur ise üyeliğiniz boyunca yapılan tüm indirimler geri alınır.

giris-paketi-fiyati

Yazar Hakkında

Yazar : admin

Yazar Hakkında :

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Sitemizde En Çok Okunan İçerikler

Tekirdağ Digitürk Bayi TelefonlarıTekirdağ Digiturk Bayileri Telefonları Tekirdağ Digiturk Bayi olarak sizlere Tekirdağ
Digitürk Lig TV Kampanyaları ve Paketleri 2016-2017
Digitürk Lig TV Kampanyaları ve Paketleri 2016-2017Digitürk Lig TV Paketleri İçerikleri ve Fiyatları Digitürk Lig TV
Sivas Digiturk Bayileri Telefon NumarasıSivas Digiturk Bayi Telefonu Bildiğiniz gibi her geçen gün teknoloji
Digitürk Zonguldak Telefon NumarasıZonguldak Digitürk Bayi Telefonları ve Adresleri Zonguldak Digitürk Bayi olarak

Sitemizde En Çok Yorumlanan İçerikler

Digitürk ve Limitsiz İnternet Paketleri
Digitürk ve Limitsiz İnternet PaketleriDigitürk + Limitsiz İnternet Kampanyası Bu muhteşem Digitürk ve Limitsiz
Tekirdağ Digitürk Bayi TelefonlarıTekirdağ Digiturk Bayileri Telefonları Tekirdağ Digiturk Bayi olarak sizlere Tekirdağ
Eskil Digitürk Bayii Servis İletişim Bilgileri Aksaray
Eskil Digitürk Bayii Servis İletişim Bilgileri AksarayEskil Digitürk Bayii Servis Bilgileri Aksaray Eskil Digitürk bayimiz ile
Bahçesaray Digitürk Bayii Servis İletişim Bilgileri Van
Bahçesaray Digitürk Bayii Servis İletişim Bilgileri VanBahçesaray Digitürk Bayii Servis Bilgileri Van Bahçesaray Digitürk bayimiz ile

Son Yapılan Yorumlar

Digitürk ve Limitsiz İnternet Paketleri için emre sengunun diyorki;

dijiturk ADSL – 8 Mbps’e kadar Limitsiz 50 GB – 44 TL – Giriş Paketi + Ek Paket 20.99 TL Toplam Fiyatı 64.99 TL’dir. FİBER – 10 Mbps Limitsiz 50 GB

Tekirdağ Digitürk Bayi Telefonları için İSMAİL SERT diyorki;

Dijitürk kanallarının içinde bulunan TRT ÇOCUK kanalı bulunmamaktadır. Torunum bu kanalı seyretmeyince yemek yemiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Digiturk Servis Noktaları